НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС

Завдання закладу – якісна підготовка дітей до школи, створення комфортних умов для гармонійного розвитку дітей. Працюємо за програмою виховання і навчання дітей дошкільного віку «Дитина».

Основні напрями роботи:

-фізкультурно-оздоровчий;

-конструктивно-будівельний;

-художньо-естетичний;

-корекційно-розвивальний.

Основні принципи навчально-виховної діяльності ДНЗ №223:

1.Забезпечення здорового та безпечного середовища для життєдіяльності дітей.
    2. Використання позитивного впливу ігрового моменту, при навчанні дітей.
    3. Виявлення та розвиток творчого початку дитини.
    4. Створення сприятливої ​​психологічної атмосфери і позитивного емоційного фону під час навчально-виховної діяльності.
    5. Вивчення, діагностика та стимулювання індивідуальних особливостей і потреб кожної дитини.
    6. Довіра та співпраця педагогів і батьків у спільній роботі по зміцненню здоров'я, розвитку особистості та успішності дітей
    7. Розвиток дітей та підготовка до школи.

У ДНЗ функціонують групи для дітей загального розвитку та група інклюзивного навчання (синдром Дауна). Особистісна адаптація дітей із синдромом Дауна до потреб суспільства, розвиток емоційної, інтелектуальної, вольової сфер психіки.

Створено сприятливі умови для гармонійного розвитку дитини: особистісного становлення, творчої самореалізації, фізичного, розумового і духовного розвитку, формування життєвої компетентності.